hummel Logo 160

skolo logo fb

OFF

2WIN.MK-page-001

ФОТО: Последното селфи е најубавото селфи, тоа е француското селфи

francija-selfi1

Последното селфи е секогаш најубаво селфи. По серијата на шпанската репрезентација, сега французите се огласија. Осум натпревари ги немаше со ниту една информација или фотографија од соблекувалната, но сега го зададоа „завршниот удар„. Репрезентацијата на Франција ја освои својата петта светска титула со трумфот на мундијалот во Катар, па Никола Карабатиќ и другарите со селфи во соблекувачната ја прославија новата светска круна.

Share