Галерија

/Галерија

Стартувавме со ракомет во ООУ „Киро Глигоров“

Почитување протоколи за спречување на зараза од Ковид 19, прекрасна сала, одлични [...]

2020-11-13T12:04:18+00:00 November 13th, 2020|Галерија|0 Comments

Фотогалерија од натпреварот Голден Арт КЛ7 – Јуниор Кисела Вода

Дебитантот во најквалитетното ракометно натпреварување, Голден Арт КЛ7  со убедлива и надмоќна [...]

2020-10-25T17:18:26+00:00 October 25th, 2020|Галерија|0 Comments