Фотогалерија од натпреварот РК Струга – Голден Арт КЛ7

//Фотогалерија од натпреварот РК Струга – Голден Арт КЛ7

Фотогалерија од натпреварот РК Струга – Голден Арт КЛ7

Прв бод за Голден Арт КЛ7 во Суперлигата откако во последниот напад постигнаа погодок за нерешен резултат против РК Струга

2020-10-24T07:12:13+00:00 October 24th, 2020|КЛ7|0 Comments