hummel Logo 160

skolo logo fb

OFF

2WIN.MK-page-001

Пуштени во продажба билетите за натпреварот Македонија - Португалија

boris

Ракометната Федерација на Македонија денеска информираше дека се пуштени во продажба билетите на натпреварот на сениорската селекција против Португалија во првиот меч од квалификациите за ЕП 2024.

Дуелот се игра во четврток (09.03.2023 г.), со почеток во 19:00 часот во Спортскиот Центар „Борис Трајковски" во Скопје, а продажбата на влезници за натпреварот започнува денес во 12:00 часот online на интернет-страницата на МК Тикетс (https://mktickets.mk). Продажната цена на влезниците за натпреварот е 100 и 200 денари.

Share