Галерија

/Галерија

Пораз на КЛ7 Кисела Вода во 10-тото коло од пионерската лига

Екипата на КЛ7 Кисела Вода забележа нов пораз во рамките на пионерската [...]

2019-03-10T22:16:34+00:00 March 10th, 2019|Галерија|0 Comments

Нашите најмлади пионери продолжуваат со добрите настапи во вториот дел од првенството

КЛ7 Кисела Вода забележа нов пораз во рамките на пионерската лига во група, [...]

2019-03-05T13:15:25+00:00 March 5th, 2019|Галерија|0 Comments

КЛ7 Кисела Вода поразен од фаворитот Металург

Нашата млада екипа од Кисела Вода вчера беше високо поразена од фаворитот [...]

2018-12-01T19:41:21+00:00 December 1st, 2018|Галерија|0 Comments