Vlatko

/Vlatko

About Vlatko

This author has not yet filled in any details.
So far Vlatko has created 331 blog entries.

Деветта победа во Првата лига и пласман во Плеј-оф завршницата

Нашите момци дојдоа до деветата победа во Првата лига и со тоа се [...]

2019-12-05T14:15:53+00:00 December 5th, 2019|КЛ7|0 Comments

Ѓорговски со звукот на сирената за победа на КЛ7 Струга во градското дерби

Нашите екипи во младите категории викендов одиграа три натпревари. Дербито во Струга им [...]

2019-12-02T20:11:49+00:00 December 2nd, 2019|Главни Новости|0 Comments

КЛ7 Струга со седум од седум во пионерска конкуренција

Дуелот на двете непоразени екипи во пионерска конкуренција, заврши со победа на нашите [...]

2019-11-26T17:15:33+00:00 November 26th, 2019|Струга|0 Comments

Четири победи за КЛ7 овој викенд во младите категории

Викендов на ракометните терени, екипите на КЛ7 ги одиграа своите натпревари, во кои [...]

2019-11-25T16:22:27+00:00 November 25th, 2019|Главни Новости|0 Comments